Tu si: Tipy pre zdravie  »  Zdravý životný štýl  »  Snake B-­Effect: supermoderný liftingový krém pre zrelú pokožku

Snake B-­Effect: supermoderný liftingový krém pre zrelú pokožku

Uverejnené v kategórii Zdravý životný štýl       
Snake B-­Effect: supermoderný liftingový krém pre zrelú pokožku

Chcete zlepšiť pevnosť a elasticitu svojej pokožky, a ochrániť ju tak pred ďalším starnutím? Vyskúšajte kŕem Snake B-Effect s prírodnými aktívnymi zložkami.

Starnutie buniek je prirodzený proces, ktorý sa začína už okolo dvadsiateho roku života. Ochranné bariéry pleti pomaly starnú, a kolagénová mriežka stráca svoju pružnosť, a tak dochádza k strate pevnosti. Časom sa na tvári objavujú neestetické línie, vrásky a zafarbenie. Ako týmto procesom predísť? Ak chcete zastaviť znamenia plynúceho času, pravidelne vyživujte pokožku pomocou profesionálnych produktov, obsahujúcich zložky brzdiace procesy starnutia.

Formula Snake B-Effect bola vyvinutá tak, aby spĺňala najdôležitejšie potreby zrelej pokožky. Krém pracuje na 5 rôznych úrovniach:

- napína pokožku

- obnovuje jej pružnosť

- vyrovnáva vrásky

- vyrovnáva obrysy tváre

- chráni pred ochabnutosťou.

 

Mnohostrannosť tohto preparátu zabezpečuje kompozícia troch aktívnych zložiek vybraných kvôli svojim vlastnostiam pôsobiacim proti starnutiu a podporujúcich mladnutie. Najdôležitejšou z nich je polypeptid san-ake, vyvinutý podľa vzoru toxínu prítomného v jede štrkáča Waglerovho, ktorý zmierňuje svalové kŕče. Vďaka tomu bleskovo vyhladzuje dokonca hlboké mimické vrásky a zabraňuje pritom podráždeniam. Ďalšou dôležitou látkou v zložení krému je výťažok z morských rias, ktorý predstavuje skutočnú pokladnicu vitamínom a mikroelementov. Výťažok obsahuje celý rad antioxidantov (vitamíny C, B a E, zinok, selén), ktoré bojujú proti voľným radikálom prispievajúcim k starnutiu pokožky. Morské riasy sú tiež bohatým zdrojom kolagénu, ktorý priamo vplýva na pevnosť a elasticitu pokožky, vytvára lipidovú vrstvu, hydratuje a upokojuje pokožku do hĺbky. Dôležitým prvkom v kréme Snake B-Effect sú tiež UV filtre, skondezované do mikroskopických kapsuliek udržiavajúcich sa na povrchu pokožky. Vďaka takejto forme zabezpečujú najvyšší stupeň ochrany pred škodlivým slnečným žiarením.

 

 

Ako používať krém Snake B-Effect?

Na vyčistenú pokožku tváre a krku aplikujte neveľké množstvo preparátu. Krém vmasírujte energickými krúživými pohybmi v smere čela. Ďalej tvár poklepkajte rýchlymi pohybmi. Aby ste dosiahli najlepšie výsledky, tento postup opakujte dvakrát denne po dobu 3 minút. Prvé hydratujúce účinky si všimnete už po prvom týždni, po niekoľkých dňoch sa vaša pokožka začne postupne vyhládzať!