Tu si: Tipy pre zdravie  »  Zdravý životný štýl  »  Povedz STOP vráskam pomocou prípravku LEFERY!

Povedz STOP vráskam pomocou prípravku LEFERY!

Uverejnené v kategórii Zdravý životný štýl       
Povedz STOP vráskam pomocou prípravku LEFERY!

Ak je pre teba ranný pohľad do zrkadla nepríjemný, je najvyšší čas poznať svojho nového spojenca vo vojne proti vráskam ­- LEFERY Active Cell Regeneration.

Každá z nás si je plne vedomá dôsledkov starnutia. Prvé vrásky si začíname všímať už vo veku okolo tridsať rokov (aj keď v skutočnosti proces starnutia kože začína vo veku cca. 25 rokov), s nasledujúcimi rokmi je, ale čoraz ťažšie zakrývať zmeny kože pod vrstvou make-upu. Bez ohľadu na to, či už máme skúsenosti s vráskami, alebo sa len začínajú objavovať, riešenie je iba jedno – treba konať!

Aby naše riešenie bolo účinné, treba si vybrať správny krém proti vráskam, ktorý nebude mať efekty len na povrchu kože, ale prenikne aj do hĺbky a prinesie nám dlhodobé výsledky. Na trhu je od nedávna dostupný nový prípravok LEFERY revolučný prostriedok, ktorý sa dostáva až do DNA pokožky – a v ten spôsob nielen vyhladzuje už viditeľné vrásky, ale tiež aj zabraňuje vzniku novým vráskam. Je to revolučný krém medzi tradičnými kozmetickými pomôckami, ktoré sú určené pre starostlivosť o pleť, vyvinutý v spolupráci s americkými genetikmi a pretestovaný na tisíckach žien.

 

 

Najdôležitejší, ale je fakt, že aj napriek svojim vysokým účinkom LEFERY Active Cell Regeneration je stále kozmetickým produktom, ktorý je úplne bezpečný a neškodlivý pre pokožku – tvoria ho výhradne iba prírodné zložky. Sú to: kyselina hyalurónová (je prítomná v každom ľudskom tele, jej úlohou je viazať molekuly vody čo zabezpečuje pokožke potrebnú pružnosť a hydratáciu), kolagén (spojivové tkanivá tvoriace protein, ktorého tvorba v ľudskom organizme sa po 25 roku života znižuje, táto látka zodpovedá za pružnosť a mladistvý vzhľad pokožky), D-panthenol (hydratuje pokožku a urýchluje jej regeneráciu), rastlinné oleje (vďaka tomu, že obsahujú množstvo vitamínov, minerálov a mastných kyselín vyživujú pokožku a zabraňujú starnutiu pokožky).

Prípravok LEFERY sa skladá s dwóch krémov: na deň a na noc. Môže byť použitá na každý typ pleti a tiež je vhodný aj pre alergikov, nie sú žiadne vekové hranice – odporúčaná je rovnako pre dospelé ženy a zároveň tiež pre ženy, ktoré chcú prípravok LEFERY používať ako prevenciu proti starnutiu pokožky.

Tagy: