Tu si: Tipy pre zdravie  »  Zdravý životný štýl  »  Hallu Motion - zbavte sa haluxov rýchlo a bezbolestne

Hallu Motion - zbavte sa haluxov rýchlo a bezbolestne

Uverejnené v kategórii Zdravý životný štýl       
Hallu Motion - zbavte sa haluxov rýchlo a bezbolestne

Hľadáte overenú, bezpečnú metódu liečby haluxov? Chcete zabudnúť na nepríjemnú bolesť a vrátiť svojim chodidlám prirodzený vzhľad? Vyskúšajte korekčný strojček Hallu Motion!

Ako to funguje?

Hallu Motion narovnáva postavenie vybočeného palca prirodzeným spôsobom. Jeho hlavnou zložkou je ortopedický plast, ktorý má silné korekčné vlastnosti. Vďaka použitiu tohto elastického materiálu, sa korektor prispôsobuje tvaru a rozmeru chodidla. Konštrukcia, ktorá umožňuje nasadenie priamo na miesto deformácie, zaisťuje rýchle, dlhodobé výsledky. Okrem postupného odstraňovania degenerácie Hallu Motion redukuje opuchy a mozole okolo deformovaného palca a zabraňuje ďalším zmenám v kostnej štruktúre. Navyše značne zlepšuje prekrvenie, likviduje bolesť a zlepšuje komfort chôdze.

 

Ako ho používať?

Korekčný strojček je možné nosiť celý deň, nezávisle na vykonávaných aktivitách. Pre nasadenie na chodidlo, treba uvoľniť suchý zips, a následne nastaviť takým spôsobom, aby sa predná časť korektoru nachádzala po vnútornej strane palca. Časť pokrytá penou, by mala zakrývať miesto deformácie. Opasok, ktorý je zospodu chodidla, treba omotať okolo jeho vonkajšej strany, preložiť cez hornú časť, a následne zapnúť háčik. Opasok by mal zvierať palec a stabilne priliehať k chodidlu. Počas nosenia strojčeka je nutné ho postupne sťahovať, a tým vyvíjať tlak. Malé nepohodlie pri chôdzi svedčí o správnom pôsobení korektoru - avšak nemalo by byť až tak veľké, aby zhoršovalo funkčnosť.

Stojí za to mať na pamäti, že Hallu Motion by nemali používať osoby mladšie ako 18. rokov, a tiež osoby trpiace cukrovkou alebo s obehovými problémami.

 

 

Prečo to stojí za to?

Hallu Motion je alternatívou pre chirurgické zákroky, doporučené iba pri veľkých deformáciách metatarzofalangeálneho kĺbu. Je to úplne bezpečná metóda, ktorá prináša výsledky overené vo vedeckých výskumoch. Po 14 dňoch používania, likviduje napätie, bolesť a opuchy, vzniknuté v dôsledku deformácie palca. Haluxy začínajú miznúť po mesiaci, a kĺby sú posilnené až o 80%. Korektor môže byť používaný v ľubovoľnej dobe cez deň, v spojení s každým druhom obuvi. Je to univerzálny spôsob liečby, doporučovaný ortopédmi a odborníkmi z oblasti podológie. O jeho senzačnom pôsobení sa presvedčilo už tisíce spokojných klientov!

Tagy: