Tu si: Tipy pre zdravie  »  Medicina  »  Forskolin recept na nadbytočné kilogramy

Forskolin recept na nadbytočné kilogramy

Uverejnené v kategórii Medicina       
Forskolin recept na nadbytočné kilogramy

Opäť si raz prehral v boji s vlasnou vôlou a s hladom ? Na trhu sa objavil nový, plne prírodný doplnok diéty, ktorý vyrieši tvoj problém s nadbytočnou váhou.

Každý z nás má na v svojom živote aspoň jeden pokus o schudnutie, ktoré sa skončilo prehrou. Najčastejšia príčina je zle zvolený jedálniček (napríklad nizkokalorická diéta, ktorá sa vždy končí jo-jo efektom), pri której sa nám ťažko dodržuje plan stravovania – skôr či neskôr ho porušíme a všetky naše výsledky sa strácajú skôr ako sa nimi stihneme pochváliť. Ukazuje sa však, že chudnutie môže byť oveľa lahšie ako sa nám zdá – stačí jednoducho siahnuť po správnom doplnku diéty.

ForskolinKliknite tu, ak chcete objednať prípravok Forskolin


Takým doplnkom je určite Forskolin, ktorý obsahuje výťažok extrakt z unikátnej rastliny – žihľavy indickej. Tá sa prirodzene vyskytuje v Indii, Thajsku, Barme ale aj iných oblastiach juhovýchodnej Ázie, kde je táto rastlina už dlhé roky používaná v medicíne ako liek na ochorenia ako sú hypertenzia, kolika a zápal močového mechúra alebo astma. Je však zaujímavé, že tým čím táto rastlina zaujala aj svet na západe sú práve jej vlastnosti, ktoré pomáhajú chudnúť – alebo presnejšie jej vplyv na rast produkcie enzýmu, ktorý je iniciátorom rozpadu tukových buniek.

Doplnok diéty Forskolin obsahuje najväčší obsah extraktu z žihľavy indickej zo všetkých na trhu dostupných prípravkov na chudnutie. Vďaka tomu účinkuje efektívne na niekoľkých úrovniach – predovšetkým zmenšuje apetít na jedlo a tiež zabraňuje takzvanému vlčiemu hladu, ktorý je zodpovedný za zbytočné a fatalne pre nás konzumovanie medzi jedlami. Navyše pozitívnym účinkom je aj to, že podstatne urýchľuje spaľovanie tuku, vďaka čomu efekty chudnutia sú viditeľné vo veľmi krátkom čase. Forskolin nám tiež plní naše zasoby energie, vďaka čomu sa necítime unavený a máme stále silu na ďalšie fyzické aktivity. Tieto všetky účinky nám dávajú viditeľné, ale hlavne dlhodobé výsledky už po pár týždňoch užívania.

O doplnku diéty Forskolin si môžte prečítať aj na stránke: forskolin.sk